SEZON 2017/2018

Arrow
Arrow
Slider

AKTUALNOŚCI

Najpilniejsze sprawy , relacje, podsumowania

KALENDARZ

Terminy spotkań

WYNIKI

Eliminacje oraz runda zasadnicza

GALERIA

Galerie zdjęć ze spotkań

W sobotę 24 marca zakończyła się Runda Finałowa Śródmiejskiej Ligi Siatkówki w kategorii męskiej. 

Wyniki ligi są jednocześnie zaliczane do punktacji dzielnicowej 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, a zwycięzca ligi będzie reprezentować Dzielnicę Śródmieście w rozgrywkach miejskich.

 

Oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce: II LO im. Stefana Batorego (trener: Krzysztof Ściechowski)

II miejsce: Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza. Pijanowkiego (trener: Elżbieta Kazimierczak)

III miejsce: V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego (trener: Michał Lizińczyk)

IV miejsce: XXXVII LO  im. Jarosława Dąbrowskiego (trener: Jacek Burzyński)

V miejsce: XXVII LO im. Tadeusza Czackiego (trener: Zbigniew Krzemiński)

VI miejsce: Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego (trener: Karol Szuliński)

 

Tytuł MVP rundy zasadniczej oraz finałowej otrzymał reprezentant drużyny Batorego grający z numerem '3' - ANTONI OSTROWSKI

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z finałów: TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

W sobotę 3 marca zakończyła się Runda Finałowa Śródmiejskiej Ligi Siatkówki w kategorii żeńskiej. To już dziesiąta edycja ligi, która wystartowała w 2008 roku.

Wyniki ligi są jednocześnie zaliczane do punktacji dzielnicowej 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, a zwycięzca ligi będzie reprezentować Dzielnicę Śródmieście w rozgrywkach miejskich.

 

Oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce: II LO im. Stefana Batorego (trener: Krzysztof Ściechowski)

II miejsce: Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 (trener: Katarzyna Ojrzanowska)

III miejsce: LXII Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa (trener: Małgorzata Gogołek)

IV miejsce: XXXVII LO  im. Jarosława Dąbrowskiego (trener: Łukasz Wojciechowski)

V miejsce: XVII LO in. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (trener: Mateusz Behr)

VI miejsce: V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego (trener: Beata Jabłecka)

 

Tytuł MVP rundy zasadniczej oraz finałowej

otrzymała reprezentantka drużyny Batorego grająca z numerem '15' - ZOFIA BINDULSKA

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z finałów: TUTAJ

 

 

 

 


Runda Finałowa rozpoczęta

W sobotę 17 lutego rozpoczęły się pierwsze spotkania w Rundzie Finałowej.

Zapraszamy do zakładki GALERIA oraz WYNIKI

 

 


Przedstawiamy Harmonogram Rundy Finałowej

Terminy spotkań finałowych Liga żeńska: 17.II, 24.II, 3.III
Terminy spotkań finałowych Liga męska: 10.III, 17.III, 24.III
Godziny rozgrywania spotkań: 10.00-13.00

Dokładny terminarz dostępny w zakładce KALENDARZ

W sąsiedniej sekcji "dokumenty do pobrania" dostępny jest regulamin Rundy Finałowej.

 


 

Podsumowanie Turnieju Eliminacyjnego.

Poniżej przedstawiamy drużyny, które awansowały do Rundy Finałowej:

Kategoria żeńska

ZSLiE
BATORY
DĄBROWSKI
PONIATOWSKI
ANDERS
MODRZEWSKI

 

Kategoria męska

BATORY
NOAKOWSKI
PONIATOWSKI
DĄBROWSKI
PIJANOWSKI
CZACKI

 

Dokumenty do pobrania

Icon
REGULAMIN RUNDY FINAŁOWEJ
Icon
REGULAMIN ELIMINACJI
Icon
KARTA ZGLOSZENIOWA DRUŻYNY
Icon
OSWIADCZENIE ZAWODNIKA
Icon
OSWIADCZENIE RODZICOW ZAWODNIKA